Tworzenie i realizacja witryn internetowych
Nasi klienci
Katowice
Dane kontaktowe

Webware
Żorska 59R
43-100 Tychy
Tel. +48 694 459 065

Oferta - Portale społecznościowe,

informacyjne i inne

Portale internetowe to coś więcej niż strona www. Zazwyczaj na portalach zachodzi interakcja między użytkownikami bądź użytkownikami a administratorem portalu. Na przestrzeni lat wykonaliśmy wiele tego typu realizacji. Były to portale ogłoszeniowe, portale pracy, wykonaliśmy również portal społecznościowy. Nabyte doświadczenie pozwoliło nam na skonstruowanie wielu modułów, które są wykorzystywane przy tego typu zleceniach. Dzięki temu  możemy zaproponować atrakcyjne ceny takich rozwiązań.

Podstawowym elementem każdego portalu jest moduł rejestracji oraz zarządzania użytkownikami. Moduł ten – jak łatwo się domyślić – pozwala na rejestrację w portalu, zarządzanie swoim profilem oraz podejmowania akcji w portalu. Zakres akcji jest zależny od typu portalu: może to być komentowanie treści opublikowanych przez administratora portalu, publikacja własnych treści, komentowanie treści innych użytkowników, tworzenie i publikacja różnego rodzaju ogłoszeń i wiele innych. Moduł zarządzania użytkownikami często wyposażony jest w system prywatnych wiadomości umożliwiający kontakt miedzy użytkownikami w obrębie serwisu lub publikację kluczowych dla portalu informacji przez administratora.

Kolejnym modułem jest system CMS umożliwiający publikację treści w portalu.

Trzeci – często bardzo ważny – moduł, to moduł płatności. Pozwala na zarządzanie przepływem pieniędzy w portalu. Najczęściej jest on stosowany w portalach ogłoszeniowych, gdzie użytkownicy płacą za publikację ogłoszeń. Do wyboru są różne formy płatności od płatności per ogłoszenie poprzez abonamenty czasowe lub inne rozwiązania zależne od przyjętego modelu biznesowego. Moduł płatności zintegrowany jest z wybranym przez klienta system płatności. Poniżej prezentujemy przekładowe realizacje.
Portale mogą być wyposażone w dodatkowe moduły: sondy, ankiety, forum, serwery plików itd.

 

Chcesz zamówić lub masz pytania?

Imię i nazwisko*
E-mail
Telefon*
Zapytanie*